Salon Kosmetyczny Euforia

Euforia
Menu Euforia
Euforia
Euforia

Nasz zespół tworzy grupa wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinach kosmetologii i masażu dla których pielęgnacja i lecznictwo Twojego ciała to nie tylko praca ale przede wszystkim życiowa pasja.

Czytaj więcej »

Euforia
Euforia

Salon nasz oferuje zabiegi lecznicze, pielęgnacyjne oraz masaże. Pracujemy na profesjonalnych komsetykach, specjalnie dobranych do potrzeb każdego naszego klienta.

Czytaj więcej »

Zabiegi

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką gamą usług kosmetyczno-leczniczych. Nasze usługi obejmują twarz, dłonie, stopy oraz całe ciało. Specjalnością naszego salonu są masaże, które wykonują najlepsi specjaliści w swojej branży.

Euforia

Każdy nasz klient, niezależnie czy jest u nas pierwszy czy setny raz posiada u nas swoją kartę klienta oraz swój indywidualny zestaw narzędzi (np.: pilniczek, kapki do ścierania stóp, itp.) Jeśli masz problem z wyborem zabiegów dostosowanych do swoich potrzeb, zapytaj o poradę naszych specjalistów. Dopasują zabiegi przystosowane do Twojego typu skóry.

Szczególną uwagę poświęcamy sprawom higieny oraz bezpieczeństwa. W trosce o Państwa zdrowie stosujemy sterylizację narzędzi w autoklawie medycznym oraz pracujemy tylko na materiałach jednorazowych. W naszym salonie istnieje możliwość zakupu kosmetyków profesjonalnych firm : Hudosil, Kanu, Lerosett oraz wiele innych.

Copyrights © 2010 Euforia Wszystkie prawa zastrzeżone.