Salon Kosmetyczny Euforia

Euforia
Menu Euforia
Euforia
Euforia

Nasz zespół tworzy grupa wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinach kosmetologii i masażu dla których pielęgnacja i lecznictwo Twojego ciała to nie tylko praca ale przede wszystkim życiowa pasja.

Czytaj więcej »

Euforia
Euforia

Salon nasz oferuje zabiegi lecznicze, pielęgnacyjne oraz masaże. Pracujemy na profesjonalnych komsetykach, specjalnie dobranych do potrzeb każdego naszego klienta.

Czytaj więcej »

Zabiegi

Współczesna kosmetologia wykorzystuje właściwości fal radiowych w walce o piękny wygląd. Jest to również odpowiedź na różnego rodzaju problemy skórne oraz jej starzenie. Rezultaty stosowania fal radiowych są wysoce skuteczne bowiem w czasie terapii radiofalowej następuje naturalna biostymulacja skóry.

Euforia

Technologia fal radiowych polega na odpowiednim (kontrolowanym) dawkowaniu fal radiowych, których energia zamieniana jest na ciepło. Wzrost temperatury ciała do około 45 stopni powoduje zwiększenie ukrwienia skóry oraz dotlenienie i odżywienie komórek. Dzięki temu komórki pobudzane są do produkcji kolagenu warunkującego jędrność i elastyczność skóry. Fale radiowe łagodzą obrzęki, zmniejszają woreczki tłuszczowe pod oczami, niwelują cienie i drobne zmarszczki pod oczami oraz obwisłości policzków, podbródka i szyi. Twarz po zabiegu wygląda młodo i promiennie. Dzięki wyjątkowym możliwościom tego urządzenia, w trakcie pojedynczej sesji zabiegowej można, poprzez napięcie skóry, zredukować cellulit, lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej lub zwiotczałą skórę.

Aplikacja fal odbywa się przez emisje głowicy monopolarnej podawanej przez kilka minut na skórę, zgodnie z ruchami wskazującymi na przebieg włókien kolagenowych w skórze. Kilkuminutowy zabieg jest przyjemny i relaksacyjny dla pacjenta i nie powoduje skutków ubocznych. Technologia emitowanego pola elektrycznego jest bezpieczna, bezinwazyjna i niechirurgiczna, a pierwsze wizualne zmiany następują już po 1 zabiegu! W przypadku aparatu Revosmooth firmy Benergy, w odróżnieniu od innych marek, wskazany jest cykl 6 zabiegów, raz w tygodniu, co 5 lub 7 dni.

Radiofrequency Revosmooth Benergy wykorzystuje fale elektromagnetyczne o częstotliwości 5 MHz, co jest wystarczające by uzyskać wizualne zmiany w tkankach położonych pod naskórkiem. Wysoka częstotliwość fal wpływa na stały wzrost temperatury w tkankach, który powoduje natychmiastowe skurczenie włókien kolagenowych. W związku z tym, następuje szybsza produkcja kolagenu oraz reaktywacja dojrzałego kolagenu, dzięki czemu uzyskujemy większą spoistość skóry i zdrowszy wygląd oraz możliwość wymodelowania sylwetki.

Fale radiowe są również zalecane dla pacjentów z trądzikiem, gdyż przyspieszają proces gojenia wyprysków w stanie zapalnym. Radiofrequency Revosmooth Benergy to inaczej głębokie uderzenie ciepła (ang. deep heat) powodujące wzrost temperatury nie tylko powierzchni skóry, ale także całego ciała od 5 do 7 stopni Celsjusza.

Aparatura Revosmooth – terapia radiofalowa

Radiofrequency Revosmooth Benergy wykorzystuje fale elektromagnetyczne o częstotliwości 0,5 MHz. Wysoka częstotliwość fal wpływa na stały wzrost temperatury w tkankach, powodując natychmiastowe skurczenie włókien kolagenowych.

Revosmooth

W związku z tym, następuje szybsza produkcja kolagenu oraz reaktywacja dojrzałego kolagenu, dzięki czemu uzyskujemy większą spoistość skóry i zdrowszy wygląd oraz możliwość wymodelowania sylwetki.

Aplikacja fal odbywa się przez emisje głowicy monopolarnej podawanej przez kilka minut na skórę, zgodnie z ruchami wskazującymi na przebieg włókien kolagenowych. Kilkuminutowy zabieg jest przyjemny i relaksacyjny dla pacjenta i nie powoduje skutków ubocznych. Technologia emitowanego pola elektrycznego jest bezpieczna, bezinwazyjna i niechirurgiczna, a pierwsze wizualne zmiany następują już po 6 zabiegach.

Revosmooth

Copyrights © 2010 Euforia Wszystkie prawa zastrzeżone.