Salon Kosmetyczny Euforia

Euforia
Euforia
Euforia

Nasz zespół tworzy grupa wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinach kosmetologii i masażu dla których pielęgnacja i lecznictwo Twojego ciała to nie tylko praca ale przede wszystkim życiowa pasja.

Czytaj więcej »

Euforia
Euforia

Salon nasz oferuje zabiegi lecznicze, pielęgnacyjne oraz masaże. Pracujemy na profesjonalnych komsetykach, specjalnie dobranych do potrzeb każdego naszego klienta.

Czytaj więcej »

Promocje

Już od stycznia w Euforii najnowocześniejszy sprzęt do zamrażania komórek tłuszczowych polecany w renomowanych klinikach medycyny estetycznej.

aparat

CoolTech to skuteczna, bezinwazyjna procedura modelowania sylwetki poprzez kontrolowane, selektywne mrożenie komórek tłuszczowych. Trwała redukcja tkanki tłuszczowej jest wynikiem długotrwałego (około 70 minut) schłodzenia komórek tłuszczowych do temperatury minus 6 do minus 8 stopni C. Chłodzenie tkanki tłuszczowej, odbywające się pod pełną kontrolą zaawansowanych systemów urządzenia CoolTech, prowadzi do uszkodzenia komórek tłuszczowych, które następnie są eliminowanie z organizmu w drodze standardowych procesów metabolicznych. CoolTech pracuje w oparciu o patent własny producenta (EP12382287), firmy COCCON, wiodącego dostawcy urządzeń dla medycyny estetycznej i kosmetologii.

Szybkie chłodzenie + dwa niezależne aplikatory

Dwie niezależne głowice, z których każda posiada własny, bardzo wydajny generator zimna, gwarantują osiągnięcie najlepszych wyników w najkrótszym możliwym czasie. CoolTech to skuteczny, bezpieczny zabieg, bazujący na naturalnych procesach fizjologicznych, który daje rezultaty co najmniej porównywalne z liposukcją chirurgiczną.

aparat

Kriolipoliza polega na kontrolowanym chłodzeniu tkanki tłuszczowej w celu krystalizacji zmagazynowanych w niej triacylogliceroli. Następstwem tego stanu jest zainicjowanie lipolizy, czyli procesu rozpadu tłuszczu oraz stanu zapalnego, w wyniku którego uszkodzone komórki są usuwane z organizmu. Efektem kriolipolizy jest wyszczuplenie poddanych zabiegowi partii ciała, choć efekty nie są natychmiastowe, a rozłożone w czasie. Lipidy obecne w adipocytach krystalizują się w temperaturze wyższej niż inne komórki zawierające wodę, co sprawia, że zabieg kriolipolizy jest selektywny - uszkodzeniu ulegają jedynie komórki tłuszczowe.

Przebieg zabiegu COOL TECH

Podciśnienie zasysa tkanki do aplikatora zabiegowego, w którym znajdują się elementy chłodzące. Zassanie tkanki jest bardzo istotne, ponieważ pozwala na precyzyjne aplikowanie niskiej temperatury wprost do tkanki tłuszczowej. Jednocześnie efekt podciśnienia powoduje ograniczenie cyrkulacji krwi w obszarze zabiegu, co znacznie podnosi jego skuteczność.

Po zassaniu tkanek do głowicy rozpoczyna się proces ich schładzania - wykorzystywane są w tym celu metalowe elementy w środku głowicy i generatory zimna znajdujące się w głównym module. Najlepsze urządzenia są w stanie osiągnąć temperaturę rzędu -6 do -10 stopni C już po kilku minutach. Taka temperatura jest konieczna, żeby skuteczne zapoczątkować i utrzymać proces kriolipolizy w tkance tłuszczowej organizmu ludzkiego. CoolTech dysponuje wyjątkowo wydajnymi generatorami zimna dzięki temu docelowa temperatura osiągana jest w najkrótszym możliwym czasie. Szybkie osiągnięcie docelowej temperatury znacząco wpływa na podniesienie skuteczności zabiegu ponieważ praktycznie 100% czasu zabiegu jest efektywne!

aparat

Dzięki wykorzystaniu podciśnienia i bieżącemu monitorowaniu on-line temperatury tkanki możliwe jest selektywne uszkodzenie komórek tłuszczowych przy jednoczesnym uniknięciu uszkodzenia komórek skóry właściwej.

W celu dalszego podniesienia bezpieczeństwa zabiegu, obszar do którego zasysana jest głowica zostaje pokryty specjalnym materiałem zabezpieczającym naskórek przed odmrożeniami i jednocześnie ograniczającym ryzyko powstania wybroczyn wynikających z działania podciśnienia.

Poddane działaniu kontrolowanego chłodzenia komórki tłuszczowe ulegają uszkodzeniu, powstaje miejscowy stan zapalny, w efekcie którego uszkodzone komórki ulegają usunięciu z organizmu. Proces ten, bazujący na naturalnych mechanizmach obronnych organizmu, trwa w zależności od indywidualnych cech od 6 do 12 tygodni.

aparat

Zalety COOL TECH

Duży efekt pojedynczego zabiegu - każda głowica to obszar około 20x20 cm - znacznie większy obszar zabiegu to znacznie więcej zniszczonych komórek tłuszczowych i lepszy rezultat modelowania sylwetki - w zakresie zabiegów bezinwazyjnego niszczenia komórek tłuszczowych CoolTech odznacza się zdecydowanie największą skutecznością

Duża oszczędność czasu - dla osiągnięcia efektów wystarczy pojedynczy zabieg, a dzięki dwóm głowicom w ciągu 70 minut możesz wykonać dwa zabiegi na dwa różne obszary ciała - w ten sposób oszczędzasz czas i pieniądze

Trwała - zniszczone komórki już się nie odbudują - CoolTech to zabieg, którego nie musisz powtarzać bo zamiast zmniejszać komórki tłuszczowe on je skutecznie niszczy

Bezinwazyjna - zniszczone zimnem komórki tłuszczowe są usuwane z organizmu standardowymi procesami fizjologicznymi - maksimum efektu minimum ingerencji

Przebadana klinicznie- kompletne badania kliniczne oraz certyfikat CE potwierdzające bezpieczeństwo i skuteczność działania

Czego możesz się spodziewać bezpośrednio po zabiegu

Po CoolTech kriolipoliza skóra w obszarze zabiegu będzie zaczerwieniona i może występować ograniczenie czucia. Może też pojawić się lekkie uczucie bólu, podobne do tego jakie odczuwamy po przyjściu z mrozu do ciepłego pomieszczenia, które ustępuje w ciągu kilku minut. W następnych dniach zaczerwienienie znika i może pojawić się tkliwość, która znika w kolejnych dniach.

aparat
aparat

Jak często można powtarzać zabieg CoolTech?

Na ten sam obszar ciała można powtórzyć zabieg po 8 tygodniach, na inny obszar po 4 tygodniach.

Polecamy odchudzanie z lipolaserem!

Do końca lipca promocja: przyłożenie 12 głowic w cenie 6. Skorzystaj i wzbudzaj podziw na plaży ;)

Nowość w naszym salonie - metoda Volume Russian Style 2-8D

“Volume Russian Style 2-8D" to nowa, przełomowa technika stylizacji najpełniejszych, a zarazem najlżejszych rzęs. Metoda inspirowana Rosyjskimi technikami objętościowymi, opracowana i udoskonalona przez ekspertów Secret Lashes by podarować kobietom pełnię uwodzicielskiego spojrzenia.

„Volume Russian Style 2-8D” to nowa formuła umocowania kilku odpowiednio uchylonych rzęs z mniejszym obciążeniem i naciskiem na naturalną rzęsę. Badania potwierdzają mniejsza ingerencję kliku ultra cienkich rzęs niż jednej o grubości 0,20mm i 0,30 na naturalną rzęsę. Secret Lashes jest jedną z pierwszą z firm, która najdoskonalej opracowała tę ekscytującą technikę. Nasze kursy cieszą się wysoką renomą.

Zabieg przedłużania oraz zagęszczania rzęs jest bezpieczny i nie niszczy rzęs naturalnych, pod warunkiem, że zabieg będzie wykonany poprawnie. Stosując się do podstawowych zasad BHP, unikniemy przenoszenia bakterii i wirusów, z którymi spotykamy się na oczach klientek.

Rzęsa jak każdy włos ma swoją żywotność. Codziennie gubimy kilka swoich naturalnych rzęs, a cały komplet wymienia się od 30 do 90 dni i jest to proces absolutnie naturalny.

  • …Rewolucyjna metoda objętościowa…
  • - bezdyskusyjnie daje największą możliwość zagęszczenia
  • - maksymalny efekt bazujący na malej ilości naturalnych rzęs klientki
  • - rzęsy pogrubione aż do granic możliwości
  • - brak uszkodzeń i obciążeń rzęs naturalnych

Nowość - lakiery Essie

W naszym salonie nowe lakiery Essie

PCA Sensi Peel

aparatDelikatna formuła peelingu zaprojektowana w celu terapii skór wrażliwych i ekstremalnie wrażliwych. Zabieg Sensi Peel ma na celu wzmocnienie oraz rozjaśnienie skóry zniszczonej działaniem promieni UVA/UVB oraz skóry z przebarwieniami. Działa również przeciwzapalnie, przeciwtrądzikowo, zapobiega migracji bakterii ale również stanowi terapię skóry z trądzikiem różowatym i rumieniem utrwalonym. Czytaj więcej »

Oxygenating Trio

aparatEfektywny zabieg detoksykujący skórę twarzy. Głównym jego zadaniem jest walka z wolnymi rodnikami tlenowymi, powstającymi na skutek stresu oksydacyjnego oraz działania czynników zewnętrznych. Poprzez stymulację mikrokrążenia dochodzi do znacznego dotlenienia tkanek, dzięki czemu skóra odzyskuje naturalny blask. Czytaj więcej »

NOWOŚĆ w naszym SALONIE!!!

Zapraszamy na zabiegi nowym Aparatem I-Onzyme DF II, który prezentuje wysokie możliwości zabiegów kosmetologicznych.

aparat

Pacjent uzyskuje przyspieszone efekty odnowy komórkowej i strukturalnej, a rezultatem jest widoczna poprawa wyglądu skóry, twarzy i ciała, redukcja zmarszczek, blizn, rozstępów, przebarwień oraz zwiotczeń.

Aparat I-Onzyme DF II prezentuje więc wysokie możliwości zabiegów kosmetologicznych, stosując innowacyjne połączenie sonoforezy i intensywnej jonoforezy pulsacyjnej. Zapraszamy na ZABIEGI od 100-300zł !!

Plant 1

Przywróć życiu radość !

Zapraszam Cię na wyjątkowy masaż Lomi Lomi Nui, który odpręży Twoje ciało i umysł.

Lomi Lomi Nui zajmuje się człowiekiem jako całością włączając w to jego psychikę, emocję i duszę. Głównym celem masażu jest uwolnienie go z negatywnych skutków stresów, skurczy i napięć z coraz głębszych warstw ciała. Dopiero ciało pozbawione napięć i bloków może funkcjonować harmonijnie i usłyszeć swoje prawdziwe potrzeby.

Masaż przynosi zatrzymanie myśli, ukojenie oraz głębokie odprężenie na poziomie ciała i duszy. Lomi przywraca wewnętrzną równowagę, zaufanie i radość życia. Charakterystyczne dla masaż u Lomi Lomi Nui jest masowanie ciała pacjenta przedramionami. Masażysta wykonuje pełne energii i tańca ruchy, dzięki czemu masaż ten charakteryzuje się wyjątkową harmonią i pięknem - jest spektaklem pełnym tańca, piękna i uważności.

Jeśli czujesz się zestresowany, zmęczony a twoje ciało niesie napięcia, których chciałbyś się pozbyć i pozwolić sobie odpocząć, to masaż Lomi jest dobrym prezentem jaki możesz sobie ofiarować .Twoje ciało, umysł i dusza będą Ci wdzięczne.

Czas trwania masażu od 90 – 120 minut Cena: 150 zł

Copyrights © 2010 Euforia Wszystkie prawa zastrzeżone.