Salon Kosmetyczny Euforia

Euforia
Menu Euforia
Euforia
Euforia

Nasz zespół tworzy grupa wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinach kosmetologii i masażu dla których pielęgnacja i lecznictwo Twojego ciała to nie tylko praca ale przede wszystkim życiowa pasja.

Czytaj więcej »

Euforia
Euforia

Salon nasz oferuje zabiegi lecznicze, pielęgnacyjne oraz masaże. Pracujemy na profesjonalnych komsetykach, specjalnie dobranych do potrzeb każdego naszego klienta.

Czytaj więcej »

Zabiegi

PCA Sensi Peel

aparatDelikatna formuła peelingu zaprojektowana w celu terapii skór wrażliwych i ekstremalnie wrażliwych. Zabieg Sensi Peel ma na celu wzmocnienie oraz rozjaśnienie skóry zniszczonej działaniem promieni UVA/UVB oraz skóry z przebarwieniami. Działa również przeciwzapalnie, przeciwtrądzikowo, zapobiega migracji bakterii ale również stanowi terapię skóry z trądzikiem różowatym i rumieniem utrwalonym.

Wskazania:
- zmarszczki mimiczne, drobne linie.
- hiperpigmentacje.
- skóra odwodniona.
- skóra wrażliwa.
- trądzik w fazie zapalnej.
- trądzik różowaty.
- Fitzpatrick I- VI.

Składniki aktywne:
- TCA 6% - stosowany w celu redukcji zmarszczek i linii mimicznych oraz blizn potrądzikowych.
- kwas mlekowy 12% - powoduje rozluźnienie połączeń pomiędzy komórkami warstwy rogowej a cementem międzykomórkowym, co prowadzi do powierzchownego złuszczania komórek, dodatkowo działa nawilżająco i hamuje proces melanogenezy.
- kwas azelainowy - efektywny kwas będący inhibitorem tyrozynazy, regulującym proces melanogenezy. Skutecznie zmniejsza wypryski i stany zapalne ze względu na hamowanie mediatorów zapalnych w skórze. Działa złuszczająco, antybakteryjne i antyoksydacyjnie.
- arbutyna - przyczynia się do rozjaśniania przebarwień poprzez hamowanie aktywności tyrozynazy melanosomów oraz zapobiega ich formowaniu się. Również powoduje wyrównanie kolorytu skóry. Stanowi ważny składnik antyoksydacyjny oraz kondycjonujący skórę.
kwas kojowy - czynnik antybakteryjny oraz inhibitor tyrozynazy.

NOWOŚĆ!!! Oxygenating Trio

aparatEfektywny zabieg detoksykujący skórę twarzy. Głównym jego zadaniem jest walka z wolnymi rodnikami tlenowymi, powstającymi na skutek stresu oksydacyjnego oraz działania czynników zewnętrznych. Poprzez stymulację mikrokrążenia dochodzi do znacznego dotlenienia tkanek, dzięki czemu skóra odzyskuje naturalny blask.

Wskazania:
- skóra palacza/szara/matowa
- dotlenienie komórek
- silna regeneracja
- pielęgnacja okolic oczu
- zaskórniki zamknięte/skóra z tendencją do zmian trądzikowych
- profilaktyka starzenia skóry
- trądzik różowaty/rumień utrwalony

Pojemność
Opakowanie: 3 x buteleczka 112 g (zestaw)

Sposób zastosowania
Zabieg oparty jest na trójfazowym działaniu, w którym każda faza działa na innym poziomie skóry, aby osiągnąć jak najbardziej optymalne efekty zabiegu.

Efekty stosowania
aparat

Copyrights © 2010 Euforia Wszystkie prawa zastrzeżone.