Salon Kosmetyczny Euforia

Euforia
Menu Euforia
Euforia
Euforia

Nasz zespół tworzy grupa wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinach kosmetologii i masażu dla których pielęgnacja i lecznictwo Twojego ciała to nie tylko praca ale przede wszystkim życiowa pasja.

Czytaj więcej »

Euforia
Euforia

Salon nasz oferuje zabiegi lecznicze, pielęgnacyjne oraz masaże. Pracujemy na profesjonalnych komsetykach, specjalnie dobranych do potrzeb każdego naszego klienta.

Czytaj więcej »

Zabiegi

Makijaż permanentny

Jest alternatywą dla tradycyjnego makijażu dziennego. Makijaż trwały podkreśla rysy twarzy, wydobywając jej naturalne piękno. Dzięki niemu jesteśmy w stanie skorygować niedoskonałości natury, oraz podkreślić walory urody.

Stanowi idealne rozwiązanie dla kobiet:
- pragnących zawsze wyglądać świeżo i pięknie
- mających niewiele czasu na poranny makijaż
- aktywnie uprawiających sport, w szczególności uczęszczających na basen, bądź korzystających z sauny
- mających kłopoty ze wzrokiem lub koordynacją ruchów, co przeszkadza im w wykonaniu codziennego makijażu
- cierpiących na poranne obrzęki i nadwrażliwość oczu
- uczulonych na kosmetyki konwencjonalne
- mających niewyraźne rysy twarzy, zbyt jasną oprawę oczu
- chcących skorygować łuk brwiowy, poprawić kontur ust, lub wzmocnić ich barwę

Zabieg polega na wprowadzeniu barwnika płytko pod skórę za pomocą specjalnego aparatu i końcówki z cienką jednorazową igłą. Stosowane wysokiej klasy pigmenty nie powodują reakcji alergicznych, ani podrażnień skóry.

Szeroka gama kolorystyczna pozwala nam na dobór odcienia idealnie pasującego do indywidualnego typu urody. W czasie pigmentacji dochodzi do lekkiego obrzęku i zaczerwienienia, które mija do 48 godzin. Bezpośrednio po zabiegu kolory pigmentów są bardzo intensywne, co utrzymuje się przez kilka dni do momentu wygojenia się naskórka.

Efekty zabiegu utrzymują się od 2 do 4 lat w zależności od rodzaju skóry. Później dochodzi do powolnego i równomiernego blaknięcia barwnika. Zabieg trwa od 1,5 do 2 godzin w zależności od pigmentowanego obszaru. Wykonywany jest po zaaplikowaniu znieczulenia miejscowego, zatem jest niemalże bezbolesny. Aby rozwiać wszelkie państwa wątpliwości i udzielić szczegółowych informacji zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Makijaż permanentny brwi metodą piórkową NOWOŚĆ!

To najnowsza metoda pozwalająca na uzyskanie najbardziej naturalnego wyglądu brwi, całkowitą rekonstrukcje i uzupełnianie włosów brwi. Zabieg jest wykonywany za pomocą sterylnych piórek składających się z połączonych płaskich igieł i polega na wprowadzeniu barwnika jedynie w naskórek bez naruszenia skóry właściwej. Zabieg jest bezkrwawy i praktycznie bezbolesny a obrzęk po zabiegu jest minimalny. Utrzymuje sie do kilku lat.

Makijaż pemanentny makijaż trwały:
.brwi 600 zł
. brwi - metodą piórkową (włoskową) NOWOŚĆ! 850 zł
. usta 600 zł
. górna kreska (przy linii rzęs) 450 zł
. grubsza górna kreska 480 zł
. dolna kreska 300 zł

Copyrights © 2010 Euforia Wszystkie prawa zastrzeżone.