Salon Kosmetyczny Euforia

Euforia
Menu Euforia
Euforia
Euforia

Nasz zespół tworzy grupa wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinach kosmetologii i masażu dla których pielęgnacja i lecznictwo Twojego ciała to nie tylko praca ale przede wszystkim życiowa pasja.

Czytaj więcej »

Euforia
Euforia

Salon nasz oferuje zabiegi lecznicze, pielęgnacyjne oraz masaże. Pracujemy na profesjonalnych komsetykach, specjalnie dobranych do potrzeb każdego naszego klienta.

Czytaj więcej »

Zabiegi

LOMI LOMI NUI - masaż hawajski

Celem masażu Lomi Lomi jest nie tylko rozluźnienie naprężonych mięśni i praca z ciałem, ale zajmowanie się człowiekiem jako całością- włączając w to jego psychikę, emocje, ducha. Nasze stłumione emocje, stres, ciężkie przeżycia zapisują się w naszych mięśniach. Blokują przepływ siły życiowej - MANA w organizmie i zaburzając jego harmonię. Dzięki pracy z tym masażem można odblokować stłumione emocje, rozpuścić napięcia w ciele a przede wszystkim pobudzić uzdrawiające siły naszego organizmu, aby w naturalny sposób pomogły wrócić nam do stanu równowagi. Masaż LOMI LOMI jest oparty na naturalnych technikach pracy z ciałem, bliski swobodzie i prostocie płynącej z natury samych Hawajczyków i z filozofii Huny.

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami łączy w sobie oddziaływania zarówno termoterapii, drenażu, akupresury, aromaterapii jak i masażu szwedzkiego. Jego podstawę stanowi szerokie działanie na termoreceptory znajdujące się w skórze pacjenta. W wyniku oddziaływania odruchowego dochodzi do podniesienia temperatury okolic masowanych i wtórnego rozszerzenia naczyń krwionośnych. Masaż wpływa na skórę (ułatwia oddychanie skórne, przyspiesza obieg krwi i limfy w naczyniach skórnych, poprawia jej elastyczność i jędrność, a co za tym idzie wygląd), wpływa także na tkankę mięśniową (zwiększa zdolność mięśni do pracy, regeneruje po długotrwałym wysiłku fizycznym, przyspiesza obieg krwi i limfy w naczyniach skórnych), wpływa także na układ nerwowy (działa uspokajająco i relaksująco, łagodzi objawy stresu)

Masaż świecami

Masaż z wykorzystaniem świecy to najnowszy światowy trend. Rytuał ten jest wyjątkowo zmysłową ceremonią wykonywaną ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100% z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszanki olejków eterycznych. Jego unikatowa formuła pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką. Co więcej, masaż ten dzięki relaksującemu ciepłu, wyjątkowej konsystencji oraz obezwładniającemu aromacie pobudza zmysły i gwarantuje niepowtarzalne doznania.

Masaż bańką chińską na cellulit

Wykorzystanie bańki chińskiej do walki z cellulitem jest przebojem wśród zabiegów kosmetycznych. Przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie i do tego niewiele kosztuje. Leczenie podciśnieniem jest bardzo starą i skuteczną metodą. Podciśnienie wytwarzone w bańce powoduje zassanie skóry i tkanek znajdujących się pod nią, wpływając na intensywne ich przekrwienie. Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Masaż bańką chińską ma zastosowanie w kuracji antycellulitowej, jako drenaż przy obrzękach limfatycznych oraz przy napiętych i obolałych mięśniach. Zabieg bańką chińską trwa ok. 15 - 30 minut i powinien być wykonywany seriach 10-12 zabiegów. Odstępy między kolejnymi zabiegami powinny być nie dłuższe niż 3 dni, profilaktycznie jednak przynajmniej 1 raz w tygodniu. Powstałe po terapii wybroczyny wchłaniają się zwykle w ciągu kilku dni i nie stanowią przeciwwskazania do wykonywania kolejnych zabiegów. Zabiegowi nie powinny poddawać się kobiety w ciąży, w okresie menstruacji, mające żylaki, zaburzenia krzepliwości krwi, stany zapalne skóry, wysiękowe zapalenie stawów oraz obrzęki niewiadomego pochodzenia.

Masaż ujędrniająco - wyszczuplający

Masaż ujędrniająco-wyszczuplający przyspiesza przemianę materii i ułatwia pozbywanie się toksyn z organizmu. Doskonale modeluje sylwetkę oraz sprzyja spalaniu tkanki tłuszczowej. Masaż ten jest masażem wspomagającym napięcie tkanek, głównie tkanki łącznej, co natomiast przekłada się na efekt estetyczny ciała i prowadzi do zmniejszenia się objętości danej tkanki. Masaż ten jest bardzo pomocny przy odchudzaniu i zapobiega powstawaniu fałd skórnych poprzez ujędrnienie tkanki skórnej. Podczas modelowania sylwetki ciała, dzięki wykorzystaniu specyficznych chwytów masażu, następuje rozbicie tkanki tłuszczowej oraz jej przyśpieszone spalanie. Zalecany jest szczególnie do likwidacji tkanki tłuszczowej okolic ud, bioder i pośladków. Przyczynia się również do ogólnego spadku wagi ciała.

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny wykonujemy przy użyciu środka ułatwiającego masaż np. oliwki, kremu do masażu, talku lub maści leczniczej. Najczęściej stosuje się tradycyjne techniki masowania, czyli rozcieranie, głaskanie, wyciskanie, przesuwanie, oklepywanie. W czasie masażu odprężamy się i relaksujemy. Odpręża się też nasze ciało, miejsca pełne napięcia i bólu zostają rozprężone. W masażu klasycznym masażysta używa głównie dłoni, rzadziej przedramion i łokci. Ruchy w masażu klasycznym są w kierunku serca. Głównym celem masażu jest złagodzenie bólów oraz rozluźnienie nadmiernie napiętych mięśni. Masaż działa lokalnie na masowane tkanki, ale również na zasadzie odruchowej na cały organizm.

Drenaż limfatyczny

Jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej popularnych metod walki z celulitem. Jest całkowicie bezbolesny i relaksujący, działa oczyszczająco na organizm. Polecany jest szczególnie osobom, u których występują obrzęki, będące wynikiem zastoju krwi i limfy w przestrzeniach międzykomórkowych. Drenaż zazwyczaj wykonywany jest poprzez elektrostymulację, mającą na celu pobudzenie własnej „pompy mięśniowej” i usprawnieniu krążenia.

Czekoladowy rytuał aromatyczny

Ciepła czekolada wnikając w skórę stopniowo rozgrzewa i pobudza każdy centymetr ciała Zabieg przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, usuwa toksyny odpowiedzialne za obrzęki i działa przeciwzapalnie. Zabieg ten w połączeniu z masażem odpręża odżywia i nasyca zmysły.

Owocowa uczta na ciało

Zabieg polecany dla skór wrażliwych przesuszonych a także dla kobiet w ciąży Dzięki dodaniu suszonych owoców uzyskuje się piękny aromat, działa odżywczo, ujędrniająco, łagodzi podrażnienia oraz pozostawia na skórze apetyczny zapach owoców leśnych.

Copyrights © 2010 Euforia Wszystkie prawa zastrzeżone.