Salon Kosmetyczny Euforia

Euforia
Menu Euforia
Euforia
Euforia

Nasz zespół tworzy grupa wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinach kosmetologii i masażu dla których pielęgnacja i lecznictwo Twojego ciała to nie tylko praca ale przede wszystkim życiowa pasja.

Czytaj więcej »

Euforia
Euforia

Salon nasz oferuje zabiegi lecznicze, pielęgnacyjne oraz masaże. Pracujemy na profesjonalnych komsetykach, specjalnie dobranych do potrzeb każdego naszego klienta.

Czytaj więcej »

Zabiegi

Pulsar

Terapia laserowa Pulsar IPL umożliwia przeprowadzenie wyjątkowo bezpiecznych i trwałych kuracji odmładzających, a także korygujących różnego rodzaju defekty kosmetyczne skóry. Skuteczność zabiegów IPL – Pulsar potwierdzają wyniki badań klinicznych oraz bogata dkumentacj zdjęciowa „przed” i „po” przebytych zabiegach Pulsar. Laserowa terapia pulsar jest nieinwazyjną metodą leczenia różnych defektów skóry oraz jej uszkodzeń spowodowanych z negatywnym oddziaływaniem promieni słonecznych. Pulsar w krótkim czasie koryguje rozszerzone naczynka, zmarszczki, rumień twarzy , zaburzenia pigmentacji skóry, przebarwienia, rozszerzone pory, zwiotczenie skóry, blizny, rozstępy, a także zbędne owłosienie

Usuwanie owłosienia metodą IPL

System IPL zapewnia usuwanie owłosienia ze wszystkich części ciała. Depilacja polega na naświetlaniu cebulek włosów, dzięki znajdującej się w nich melaninie, światłem IPL, co powoduje ich trwałe zniszczenie bez naruszenia otaczającej skóry. Ilość potrzebnych sesji zależy od wielu czynników indywidualnych, m.in. : koloru skóry, koloru włosa, grubości włosa, głębokości umiejscowienia mieszka włosowego, poziomu hormonów oraz miejsca zabiegu. Zaleca się wykonanie kilku zabiegów w odstępach 4-8 tygodniowych. Po każdym zabiegu włosy stają się cieńsze, a także ich ilość ulega znacznej redukcji.

Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie w sposób kompleksowy likwiduje wszystkie objawy starzenie się skóry, zmiany naczyniowe (rozszerzone naczynka, tzw. „pajączki”, naczyniaki, trądzik różowaty, skłonność do rumienia) oraz wszelkiego rodzaju zmiany pigmentowe (przebarwienia, piegi, plamy starcze i posłoneczne).Światło IPL zamienia hemoglobinę lub melaninę na ciepło, które niszczy wadliwie komórki, a te położone głębiej pobudza do wytwarzania kolagenu. Skóra znacznie się wygładza. Aby efekt był widoczny należy poddać się serii zabiegów w regularnych odstępach czasu. Po fotoodmładzaniu skóra po kilku dniach łuszczy się po to, by za moment stać się gładszą.

Zamykanie naczyń krwionośnych

Zabieg zamykania naczyń krwionośnych IPL jest bardzo bezpieczny i bardzo krótki. Pod wpływem impulsu świetlnego naczynko samoistnie się zamyka i uszczelnia. Wskutek działania lasera zamknięte naczynko ulega wchłonięciu i po pewnym czasie znika. Laserowe zamykanie naczynek stosujemy w przypadku naczynek położonych płytko pod skórą, zarówno twarzy, jak i innych miejsc na ciele. Ważne jest to, że skóry nie trzeba nacinać, a po zabiegu nie pozostają więc blizny. Dzięki technologii IPL można usuwać skomplikowane i splecione sieci dużych naczyń oraz niewielkich kapilar z bardzo dużą dokładnością, eliminując niechciane naczynka i oszczędzając przyległe zdrowe żyły. Perfekcyjnie usuwa rumień okalający głębsze zmiany naczyniowe.

Leczenie zmian pigmentacyjnych

seria zabiegów, która efektywnie redukuje wszelkiego rodzaju zmiany pigmentacyje, a szczególnie przebarwienie posłoneczne (tzw. Plamy starcze) występujące najczęściej na kościach policzkowych, twarzy, dłoniach i dekolcie. Ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie średnio 3, 4 zabiegi.

Leczenie zmian trądzikowych

w leczeniu trądziku eneriga fal likwiduje bakterie odpowiedzialne za powstawanie zmian zapalnych oraz zmian przebarwieniowych. Pacjenci cierpiący na trądzik odczuwają znaczną redukcję wykwitów i stanów zapalnych. Kuracja wymaga kilku zabiegów, które najlepiej łączyć z terapią witaminową ENVIRON®.

Copyrights © 2010 Euforia Wszystkie prawa zastrzeżone.