Salon Kosmetyczny Euforia

Euforia
Menu Euforia
Euforia
Euforia

Nasz zespół tworzy grupa wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinach kosmetologii i masażu dla których pielęgnacja i lecznictwo Twojego ciała to nie tylko praca ale przede wszystkim życiowa pasja.

Czytaj więcej »

Euforia
Euforia

Salon nasz oferuje zabiegi lecznicze, pielęgnacyjne oraz masaże. Pracujemy na profesjonalnych komsetykach, specjalnie dobranych do potrzeb każdego naszego klienta.

Czytaj więcej »

Zabiegi

Zabiegi medycyny estetycznej

COSMELAN - najskuteczniejsza terapia usuwania przebarwień. NOWOŚĆ!

To preparat nowej generacji o silnym działaniu depigmentacyjnym. Zabieg usuwa plamy barwnikowe pochodzenia hormonalnego jednocześnie przywraca równowagę skórze tłustej i mieszanej. Cosmelan jest jedyną skuteczną terapią pozwalającą pozbyć się przebarwień o różnej etiologii i lokalizacji w mniej niż 20 dni. Terapia dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, wymaga różnego czasu stosowania w zależności od fototypu skóry. Mechanizm działania preparatu jest oparty na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę, kluczowego enzymu w procesie formacji melaniny. Kilka z substancji obecnych w cosmelanie działa przez blokowanie tego enzymu lub nawet odwraca przemiany w łańcuchu. Preparat jest bardzo silny w działaniu a jednoczesnie bezpieczny.

Właściwości:
-jest to najskuteczniejsza kuracja wybielająca w porównaniu do terapii depigmentacyjnych dostępnych na rynku.
-zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu.
-nie posiada substancji o działaniu keratolitycznym.
-bardzo skuteczny w terapii przebarwień hormonalnych, zwłaszcza typu melasma, chloasma.
-bardzo wyraźnie rozjaśnia małe i specyficzne plamy takie jak piegi, znamiona barwnikowe, przebarwienia posłoneczne.
-bezpieczny.
-może być wykonywany o każdej porze roku.
-odpowiedni dla każdego fototypu i rodzaju skóry.
-reguluje wydzielanie łoju, zwęża pory.
-stymuluje odnowę kolagenu.

Efekty:
-poprawia stan skóry tydzień po rozpoczęciu kuracji.
-w zależności od typu skóry leczenie z różną szybkością, w przypadku ciemnej skóry(fototyp IV i V)plamy znikają po 8 do 10 dniach. U osób o jasnej karnacji( fototyp I i II-blondyni i szatyni o jasnych oczach) zanik plam jest obserwowany między 8 a 21 dniem.
-99% przypadków intensywność zabarwienia plam ulega redukcji o 95%
- bardzo skuteczny w usuwaniu wszystkich typów melasmy.
-bardzo wyraźnie rozjaśnia małe i specyficzne plamy takie jak piegi, znamiona barwnikowe, przebarwienia posłoneczne i plamy starcze.
-łatwa i szybka depigmentacja
-brak TCA
-stymuluje odnowę kolagenu
-działa jednocześnie rozjaśniająco, wygładzająco i odmładzająco.

Czynnikami aktywnymi w preparatach cosmelan są:
-kwas kojowy
-kwas fitowy
-arbutyna
-palmitynian retinolu
-kwas askorbowy
Przeciwskazania:
-ciąża i okres karmienia
-opryszczka

Frakseloterapia

Polega na wtłaczaniu pod ciśnieniem igłą frakcyjną odpowiednich substancji, zależnych od defektu skóry i jej potrzeb. Igły frakcyjne rozmieszczone są w milimetrowych odstępach, a system ciśnieniowy w sposób aktywny wprowadza kwas hialuronowy (lub inną substancję) w głąb skóry. Podobnie jak Derma Roller oraz Derma Stamp nakłuwają one setki maleńkich otworków w skórze, przy czym igły frakcyjne są znacznie skuteczniejsze od tych klasycznych technik. Podczas zabiegu w głąb skóry przenika 2 do 3 razy więcej substancji.

Istotne jest, aby rozróżnić drobne zmarszczki mimiczne od zmarszczek powstałych w wyniku wiotczenia skóry. Metoda ta jest skuteczna w przypadku zmarszczek powstałych w wyniku wiotczenia skóry. Zmarszczki mimiczne powstają w wyniku kurczenia się mięśni, przez co trudniej je wyeliminować.

Frakseloterapia jest najskuteczniejsza przy:
- drobnych zmarszczkach, wiotkości skóry, braku nawilżenia
- bliznach
- rozstępach

Frakseloterapia - cennik

twarz 220 zł . twarz i szyja 250 zł . twarz, szyja i dekolt 280 zł . rozstępy od 150 zł* . blizny od 150 zł*
* dokładna cena jest określana po konsultacji w zależności od wielkości rozstępu lub blizny i obszaru występowania

Mezoterapia igłowa

To nie chirurgiczna metoda pozwalająca na przywrócenie skórze pięknego i zdrowego wyglądu. Jest jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Mezoterapia jest wykorzystywana w celu odbudowy, odżywienia oraz rewitalizacji skóry twarzy i ciała. Metodę stosuje się w kuracjach ujędrniających, nawilżających, rozświetlających i odmładzających. Dostarczane skórze substancje aktywne mają za zadanie pobudzić jej naturalne procesy regeneracyjne.

Dzięki mezoterapii w niechirurgiczny sposób można poprawić kondycję i wygląd skóry. Ta nowoczesna metoda regeneracji i odżywiania skóry cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ śródskórne wprowadzenie substancji odżywczych gwarantuje szybkie i widoczne efekty korekcji zmarszczek, poprawy kondycji włosów i gładkości ciała, co wpływa na doskonałe samopoczucie i pewność siebie.

Jest to jeden z zabiegów proponowanych na twarz odżywiający i wygładzający zmarszczki. Polega na ostrzyknięciu przede wszystkim szyi i dolnej części twarzy, dla poprawienia owalu twarzy odpowiednio dobranym koktajlem. W jego skład wchodzi m. in. kwas hialuronowy o działaniu nawilżającym, kwas polimlekowy, o działaniu silnie regenerującym i zagęszczającym zwiotczałą skórę twarzy. Także witaminy, oligoelementy, aminokwasy.

Koktajl ten w sposób widoczny i szybki regeneruje skórę twarzy poprawiając jej elastyczność i jędrność. Zabieg wykonuje się po wcześniejszym znieczuleniu kremem, a następnie cienką igiełką podaje się wcześniej przygotowany koktajl dokładnie ostrzykując wybrane okolice. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Dla uzyskania pełnego długotrwałego efektu zabieg powinno się wykonać ok. 4 razy w odstępach 2 tygodniowych, następnie 2 razy raz w miesiącu. Po 6 miesiącach następuje kontrola i ewentualne powtórzenie zabiegu. Aby efekty utrzymać i w pewnym sensie zatrzymać czas, dobrze jest kontynuować terapię wykonując 1 zabieg co pół roku. Po zabiegu mogą pojawić się drobne wybroczyny i siniaczki, które ustępują po kilku dniach.

Wskazania do rewitalizacji skóry:
- utrata jędrności, wiotkość skóry
- oznaki zmęczenia (przepracowanie, stres)
- niedotlenienie, niedożywienie skóry (palaczki tytoniu, ziemista cera)
- kondycjonowanie skóry po porodzie
- nawilżenie, przywrócenie blasku po okresie letnim (opalanie)
- siateczka zmarszczek
- podtrzymywanie efektów operacji liftingujących

Obszary najlepiej kwalifikujące się do rewitalizacji to twarz, szyja, dekolt a także dłonie. Zabiegi zawsze dobierane są w zależności od indywidualnych potrzeb uwzględniających: obszar ciała, rodzaj cery oraz oczekiwania pacjenta. Można zastosować kuracje działające precyzyjnie na wybrany problem lub ogólnie poprawiające kondycję i wygląd skóry. Efekty:
- polepszenie kondycji skóry
- ujędrnienie
- rozjaśnienie koloru skóry
- naciągnięcie skóry i wzmocnienie jej napięcia
- usunięcie drobnych zmarszczek, spłycenie głębszych

Mezoterapia igłowa - cennik

twarzy 220 - 450 zł* . twarzy i szyi 250 - 480 zł* . twarzy, szyi i dekoltu 380 - 650 zł*
* dokładna cena jest określana po konsultacji, w zależności od rodzaju i ilości zużytego preparatu

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

. wypełnienie "lwiej zmarszczki" 650 - 900 zł*
. wypełnienie "kurzych łapek" 650 - 900 zł*
. wypełnienie "fałdów nosowo-wargowych" 650 - 990 zł*
. wypełnienie "zmarszczek palacza" 650 - 990 zł*
. inne nietypowe okolice 650 - 990 zł*
* dokładna cena jest określana po konsultacji, w zależności od rodzaju i ilości zużytego preparatu

Copyrights © 2020 Euforia Wszystkie prawa zastrzeżone.