Salon Kosmetyczny Euforia

Euforia
Menu Euforia
Euforia
Euforia

Nasz zespół tworzy grupa wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinach kosmetologii i masażu dla których pielęgnacja i lecznictwo Twojego ciała to nie tylko praca ale przede wszystkim życiowa pasja.

Czytaj więcej »

Euforia
Euforia

Salon nasz oferuje zabiegi lecznicze, pielęgnacyjne oraz masaże. Pracujemy na profesjonalnych komsetykach, specjalnie dobranych do potrzeb każdego naszego klienta.

Czytaj więcej »

Zabiegi

Pielegnacja dłoni i stóp

Klamry na wrastające paznokcie

Wrastające paznokcie to bardzo bolesny problem. Kiedyś jedyną formą leczenia było chirurgiczne zrywanie paznokcia. Żeby uniknąć bólu oraz interwencji chirurgicznych można zastosować klamry lecznicze, które w bezbolesny szybki sposób radzą sobie z tą dolegliwością Zabieg jest krótki, bezbolesny. Klamra nie przeszkadza na co dzień. Klamra zrasta się razem z paznokciem. W naszym salonie stosujemy dwa rodzaje klamer leczniczych. Plastikowej praz plastikowo – metalowej.

Usuwanie odcisków oraz modzeli

W naszym salonie stosujemy profesjonalnej frezarki do ścierania stóp firmy GERLAH, która minimalizuje niebezpieczeństwo skaleczenia podczas usuwania odcisków. Idealny peedicure dla diabetyków. Jest to skuteczna i sprawdzona metoda usuwania odcisków. Także szybko i bezpiecznie, bezboleśnie ścieramy powierzchnię modzeli - zrogowaciały naskórek nie jest ścinany tylko ścierany. Dzięki takiemu zabiegowi modzel nie odnowi się zbyt szybko.

Zabieg na pękające pięty - pielęgnacja kosmetykami firmy GEHWOL

Pękające i wysuszone pięty to problem dotykający coraz więcej osób. Skóra pięt pęka z wielu powodów, a jednymi z nich są zbyt sucha skóra, niewłaściwe obuwie. Aby pozbyć się kłopotu potrzebujesz systematycznej pielęgnacji i kuracji leczniczych. Z pomocą dla stóp nadchodzi nowy zabieg Gehwol Schrunden Salbe, dzięki któremu Twoje stopy odzyskają poprawną elastyczność i naturalną odporność skóry, a także odczujesz ulgę przy pęknięciach i zaczerwienieniach skóry. Zabieg bogaty w naturalne olejki eteryczne, pantenol, bisabolol, wysokiej jakości tłuszcze przyniesie ukojenie zrogowaciałej, popękanej, wysuszonej i szorstkiej skórze.

Copyrights © 2010 Euforia Wszystkie prawa zastrzeżone.