Salon Kosmetyczny Euforia

Euforia
Euforia
Euforia

Salon nasz oferuje zabiegi lecznicze, pielęgnacyjne oraz masaże. Pracujemy na profesjonalnych komsetykach, specjalnie dobranych do potrzeb każdego naszego klienta.

Czytaj więcej »

Euforia

Salon Euforia we współpracy z dyplomowana dietetyczka stworzył dla Ciebie profesjonalny Program Pięknej Linii.

Naszym celem jest promowanie zasad zdrowego żywienia, rekreacji ruchowej oraz poszerzanie wiedzy na temat prozdrowotnego stylu życia. Nasze porady zgodne są z przesłankami promowanymi przez Instytut Żywności i Żywienia oraz Światową Organizację Zdrowia (WHO). Naszą misję realizujemy w miejscu, które już doskonale znasz i w którym czujesz się najlepiej – Gabinetach Salonu Euforia.

Kinga Wagner

Współtwórcą Programu Pięknej Linii jest dietetyk mgr inż. Kinga Wagner, absolwentka Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu Człowieka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, technolog żywności, medical marketing suport, masażystka i szkoleniowiec marek kosmetycznych.

Pierwsza wizyta ma na celu lepsze poznanie Ciebie i problemu, którym się do nas zwracasz. Przeprowadzimy szczegółowy wywiad żywieniowy. Przeanalizujemy Twoje ostatnio wykonane badania krwi ( glukoza, morfologia, cholesterol, trójglicerydy, OB), przyjmowane leki, omówimy zwyczaje żywieniowe i popełniane błędy. Dokonamy także pomiaru kompozycji organizmu na analizatorze składu ciała Omron oraz omówimy wyniki.

Monitorowanie składu ciała jest najlepszym sposobem by pokazać pacjentom korzyści, jakie mogą odnieść w trakcie procesu utraty wagi przez stosowanie odpowiedniej diety. Kolejne wizyty, diety nastepne i dodatkowe przepisy zależą od potrzeb i zaangażowania pacjenta w tryb zdrowego odżywiania czyli diety. Dołożymy wszelkich starań, żeby zaproponowany przez nas program żywieniowy dopasowany był do Twojego stylu życia i upodobań kulinarnych. Konsultacja wstępna trwa 60-90 min.

Nasze programy zdrowego żywienia dotyczą:
- rodzin, które chcą prowadzić zdrowy tryb życia,
- dzieci i dorosłych, u których występują objawy nadmiernego spożycia żywności (nadwaga, otyłość),
- kobiet w ciąży lub planujących powiększyć rodzinę,
- osób, które nie lubią gotować, nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków bądź lubią jadać „na mieście”,
- osób, które odczuwają przemęczenie i dolegliwości zdrowotne ( cukrzyca, nadciśnienie, przemęczenie, choroby przewodu pokarmowego, migrena, zaburzenia łaknienia itp.)

Copyrights © 2010 Euforia Wszystkie prawa zastrzeżone.