Salon Kosmetyczny Euforia

Euforia
Menu Euforia
Euforia
Euforia

Nasz zespół tworzy grupa wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinach kosmetologii i masażu dla których pielęgnacja i lecznictwo Twojego ciała to nie tylko praca ale przede wszystkim życiowa pasja.

Czytaj więcej »

Euforia
Euforia

Salon nasz oferuje zabiegi lecznicze, pielęgnacyjne oraz masaże. Pracujemy na profesjonalnych komsetykach, specjalnie dobranych do potrzeb każdego naszego klienta.

Czytaj więcej »

Zabiegi

Dlaczego warto?

Najpopularniejsze metody depilacji: golenie, woskowanie, wyrywanie pęsetą lub depilatorem mechanicznym nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Są metodami czasochłonnymi, krótkotrwałymi i niosącymi szereg efektów ubocznych w postaci zapalenia mieszków włosowych i wrastania włosów. Co zrobić, aby skóra pozostała gładką na zawsze?

depilacja

Laser diodowy LightSheer amerykańskiej firmy Lumenis (światowy lider w produkcji laserów medycznych i kosmetycznych) jest najnowocześniej­szym na rynku urządzeniem do usuwania zbędnego owłosienia bezboleśnie, bezinwazyjnie, nie powodując uszkodzeń skóry. Duża moc oraz odpowiednio długi czas trwania impulsu sprawiają, że depilacja jest trwała. Laser daje gwarancję skuteczności i zapewnia oczekiwany efekt po niewielkiej liczbie zabiegów. Oszczędza bólu i nieprzyjemnych, czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych. To nowoczesna, staranna i całkowicie bezpieczna metoda depilacji, idealna dla osób, którym zależy na zadbanym wyglądzie i komforcie w postaci gładkiej skóry na stałe.


Jak działa?

Istotą działania lasera na mieszek włosowy jest zjawisko selektywnej fototermolizy. Światło lasera - pochłaniane jest wybiórczo przez struktury mieszka włosowego zawierające melaninę - zamieniane jest na ciepło, które niszczy elementy włosa odpowiedzialne za jego wzrost, powodując trwałą utratę włosa i destrukcję mieszka. Jak wykazały badania, to zjawisko jest najskuteczniejsze dla włosów znajdujących się w fazie aktywnego wzrostu (anagen). Pozostałe okresy wzrostowe naszych włosów - faza zaniku (katagen) i spoczynku (telogen) są "nieme" na działanie lasera. Stąd potrzeba wykonania minimum trzech zabiegów, powtarzanych w odstępach średnio 4-12 tygodniowych.

depilacja

Czy jest bezpieczna?

Tak, jest to metoda całkowicie bezpieczna i bezinwazyjna. Nasz wykwalifikowany i doświadczony personel przeszedł specjalistyczne szkolenie przeprowadzone przez producenta, udokumentowane certyfikatem. Aby zapewnić najwyższy stopień bezpieczeństwa laser LightSheer został zaopatrzony w unikalny system chłodzenia ChillTip. Wykonana z szafiru powierzchnia głowicy chroni i chłodzi skórę przed, w czasie i po impulsie lasera. Kombinacja intensywnego chłodzenia, barwy światła oraz parametrów impulsu pozwala na bezpieczne i efektywne wykonywanie zabiegów na wszystkich typach skóry. Posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, honorowany na całym świecie oraz certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, w tym ISO 9001.

Cennik


laser

Copyrights © 2010 Euforia Wszystkie prawa zastrzeżone.